Оголошується другий добір на зайняття вакантної посади
прокурора в Офісі Генерального прокурора

Відповідно до наказу Генерального прокурора Ірини Венедіктової 9 червня 2020 року розпочнеться добір прокурорів на вакантні посади в Офісі Генерального прокурора.

КОГО МИ ШУКАЄМО

Новий прокурор має профільну освіту та бездоганну, незаплямовану репутацію, розділяє цінності нової прокуратури і усвідомлює, що її імідж формується кожним прокурором.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В КОМАНДІ ОФІСУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

Нові прокурори Офісу Генерального прокурора отримають додаткові можливості та стимули для професійної та особистої реалізації.

Ми гарантуємо:

Конкурентну заробітну плату відповідно до Закону України «Про прокуратуру»

Можливість підвищення кваліфікації

Створено Тренінговий центр, де прокурори проходитимуть професійні тренінги з українськими та іноземними тренерами, залежно від своїх індивідуальних потреб. Це абсолютно новий, нелекційний підхід до формування професійних та особистих навичок з використанням кращих міжнародних практик, який допоможе швидше адаптуватися до роботи в нових умовах.

Зрозумілу систему рекомендацій та стандартів діяльності

Прокурори матимуть чіткі критерії оцінки роботи, що дозволить їм працювати на результат, посилюючи свої компетенції і підвищуючи винагороду за працю.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ДОБІР

Процес відбору, його правила та критерії оцінки кандидатів – однакові для всіх.

Всі учасники пройдуть спочатку анонімний комп’ютерний тест на знання законодавства, а після нього - тест на загальні здібності та навички. Наступний етап – співбесіда, частиною якої буде виконання практичного завдання.

У доборі прокурорів в Офіс Генерального прокурора, оголошеного наказом Генерального прокурора від 04.06.2020 № 266, який розпочнеться з 9 червня 2020 року мають право брати участь особи, які брали участь у доборі, оголошеному наказом Генерального прокурора від 16.01.2020 № 30 на умовах, передбачених Порядком проведення добору на зайняття вакантної посади прокурора від 10 січня 2020 року № 11 зі змінами, внесеними наказом Генерального прокурора від 03.06.2020 № 265.

ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДОБОРУ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ПРОКУРОРІВ В ОФІСІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА

 

І ЕТАП ДОБОРУ

 

491 особа виявили бажання брати участь у доборі. Перша та друга кадрові комісії з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора опрацьовували надіслані в межах визначеного строку документи від кандидатів.

470 кандидатів допущено до проходження першого етапу добору.

20 серпня 2020 року кадрові комісії затвердили списки кандидатів, допущених до складення іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для кандидатів на посаду прокурора Офісу Генерального прокурора.

Електронна пошта першої кадрової комісії - dobir2k1@gp.gov.ua.

Електронна пошта другої кадрової комісії - dobir2k2@gp.gov.ua. 

Ознайомитись з остаточним списком кандидатів можна за посиланням:

СПИСОК осіб, допущених до участі у доборі (зі змінами)

СПИСОК осіб, щодо яких пийнято РІШЕННЯ про відмову в допуску до участі у доборі (зі змінами)

Перелік тестових питань для іспиту з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора під час проведення добору на зайняття вакантної посади прокурора в Офісі Генерального прокурора.

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ

ВІДПОВІДІ НА ТЕСТОВІ ПИТАННЯ

ГРАФІКИ складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, на 31.08.2020 (зі змінами) та 01.09.2020 (зі змінами).

Адреса проведення тестування: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81Б (Тренінговий центр прокурорів України).

РІШЕННЯ про зарахування кандидатам результатів іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора (зі змінами).

За підсумками першого етапу добору близько 300 осіб з найбільшою кількістю балів згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал - 70, будуть допущені до тестування на загальні здібності. Після цього 200 кандидатів з найбільшою кількістю балів за результатами другого етапу згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал, що визначається Генеральним прокурором, будуть допущені до співбесіди. По завершенню зазначеного процесу буде сформовано загальний рейтинг з близько 100 кандидатів з найбільшою кількістю балів, які успішно пройшли добір.

 

ІІ ЕТАП ДОБОРУ

Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора затверджено рейтинг кандидатів за результатами складення першого іспиту.

281 кандидат, які набрали 70 або більше балів, увійшли до рейтингу, що формується з розрахунку не більш як три кандидати на одну вакантну посаду, та допускаються до наступного етапу.

До рейтингу також включаються кандидати, які у заяві про участь у доборі на посаду прокурора зазначили про зарахування результатів іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, якщо кількість отриманих ними балів є більшою за кількість балів кандидата, який є останнім у рейтингу.

Кандидат, не включений до рейтингу, припиняє участь у доборі, а відповідна кадрова комісія ухвалює рішення про припинення участі в доборі такого кандидата.

 

РЕЗУЛЬТАТИ складання іспиту 31.08.2020 та 01.09.2020

 

Наказом Генерального прокурора для успішного складення тестування на загальні здібності та навички встановлено прохідний бал – 93. Тестування буде проводитись шляхом оцінки інтелектуальних здібностей, а саме вербального та абстрактно-логічного інтелекту. Тестування побудоване на завданнях різного типу, рівня складності та оснащене адаптивним механізмом вибору системою запитань. Усього іспит складатиметься з 60 питань (кожен блок включає 30 запитань), що обираються системою у довільному порядку за допомогою адаптивного механізму. Такий механізм передбачає вибір системою кожного наступного питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Це забезпечує більш точне вимірювання здібностей кожного респондента.

ЗРАЗОК ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

ЗРАЗОК ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ ІСПИТУ

 

На спільному засіданні першої та другої кадрових комісій з добору на вакантні посади прокурорів  в Офісі Генерального прокурора від 02.09.2020 прийнято рішення про зарахування результатів іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки кандидатам, які складали іспит у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки під час  проходження добору, оголошеного на підставі наказу Генерального прокурора від 16.01.2020 № 30 «Про проведення добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора» та в заяві про участь у доборі на посаду прокурора зазначили про зарахування результатів вказаного іспиту.

Адреса проведення тестування: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81Б (Тренінговий центр прокурорів України).

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

 

РЕЗУЛЬТАТИ складання іспиту на загальні здібності та навички.

11 вересня 2020 року перша та друга кадрові комісії з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора затвердили рейтинг кандидатів за результатами складення іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки.

 

ІІІ ЕТАП

Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурора в Офісі Генерального прокурора затверджено графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності вимогам професійної компетентності та доброчесності кандидатів на вакантні посади прокурора в Офісі Генерального прокурора.

ГРАФІК на 21 вересня
ГРАФІК на 22  вересня
ГРАФІК на 23  вересня 
ГРАФІК на 24  вересня 
ГРАФІК на 25  вересня 

 

Нагадуємо, що співбесіда проводиться кадровою комісією з кандидатами в усній формі державною мовою.

До початку співбесіди кандидат виконує практичне завдання з метою встановлення кадровою комісією його рівня володіння практичними уміннями та навичками.

ЗРАЗОК ПРАКТИЧНОГО ЗАВДАННЯ

Разом з тим повідомляємо, що співбесіди з кандидатами будуть проходити з 21 по 29 вересня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81Б (Тренінговий центр прокурорів України).

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або інший документ, що посвідчує особу.

Нагадуємо, що кандидат вважається повідомленим про дату, час та місце проведення співбесіди з моменту оприлюднення графіка на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора.

Звертаємо увагу кандидатів, що Ви можете надавати комісії документи, які підтверджують Ваш професійний досвід.

 

Результати співбесід в рамках добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора

 Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 21 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 

 Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 22 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

 Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 

 Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 23 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 

   Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 24 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 
    Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 25 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.
 
Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 

   Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 28 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

 

    Кадровими комісіями з добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора 29 вересня 2020 року прийняті рішення за результатами проведення співбесіди з метою виявлення відповідності кандидата вимогам професійної компетентності та доброчесності.

Перша кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору

Друга кадрова комісія з добору

Рішення про успішне проходження кандидатом добору

Рішення про неуспішне проходження кандидатом добору


Наказ Генерального прокурора від 01.10.2020 № 2602ц «Про направлення на стажування кандидатів на посаду прокурора Офісу Генерального прокурора»

Наказ Генерального прокурора від 22.10.2020 № 2687ц «Про направлення на стажування  (практичну підготовку) кандидатів на посади прокурорів Офісу Генерального прокурора»
ДОДАТОК 1
ДОДАТОК 2

Остаточний рейтинг кандидатів на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора, які успішно пройшли стажування